Richie Basoski, Accountmanager Financieel (Rotterdam)

E-mailadres: richie@kootprofessionals.nl

Vast nummer: 010 - 767 05 75

Mobiel nummer: 06 - 251 94 720

Bezoek het profiel van Richie Basoski op LinkedinBezoek het profiel van Richie Basoski op Linkedin


Marc de Goeij, Recruiter Financieel (Rotterdam)

E-mailadres: marc@kootprofessionals.nl

Vast nummer: 010 - 767 05 75

Mobiel nummer: 06 - 154 787 91

Bezoek het profiel van Marc de Goeij op LinkedinBezoek het profiel van Marc de Goeij op Linkedin


Léoni van Nierop, Business Unit Manager Logistiek (Rotterdam)

E-mailadres: leoni@kootprofessionals.nl

Vast nummer: 010 - 767 05 75

Mobiel nummer: 06 - 502 538 98

Bezoek het profiel van Léoni van Nierop op LinkedinBezoek het profiel van Léoni van Nierop op Linkedin


Jeroen de Wit, Senior Accountmanager Logistiek (Rotterdam)

E-mailadres: jeroen@kootprofessionals.nl

Vast nummer: 010 - 767 05 75

Mobiel nummer: 06 - 276 176 80

Bezoek het profiel van Jeroen de Wit op LinkedinBezoek het profiel van Jeroen de Wit op Linkedin


Yoël van Dalen, Accountmanager Logistiek (Rotterdam)

E-mailadres: yoel@kootprofessionals.nl

Vast nummer: 010 - 767 05 75

Mobiel nummer: 06 - 155 72 113

Bezoek het profiel van Yoël van Dalen op LinkedinBezoek het profiel van Yoël van Dalen op Linkedin


Nick ter Welle, Accountmanager Logistiek (Rotterdam)

E-mailadres: nick.ter.welle@kootprofessionals.nl

Vast nummer: 010 - 767 05 75

Mobiel nummer: 06 - 252 645 03

Bezoek het profiel van Nick ter Welle op LinkedinBezoek het profiel van Nick ter Welle op Linkedin


Anouk Klein - van Nierop, Office Manager / Recruiter Logistiek (Rotterdam)

E-mailadres: anouk@kootprofessionals.nl

Vast nummer: 010 - 767 05 75

Mobiel nummer: 06 - 504 374 11

Bezoek het profiel van Anouk Klein - van Nierop op LinkedinBezoek het profiel van Anouk Klein - van Nierop op Linkedin


Mike van Pelt, Junior Recruiter Logistiek (Rotterdam)

E-mailadres: mike.vp@kootprofessionals.nl

Vast nummer: 010 - 767 05 75

Mobiel nummer: 06 - 113 694 28

Bezoek het profiel van Mike van Pelt op LinkedinBezoek het profiel van Mike van Pelt op Linkedin


Elise Koebrugge, Accountmanager Logistiek (Schiphol)

E-mailadres: elise@kootprofessionals.nl

Vast nummer: 020 - 767 05 75

Mobiel nummer: 06 - 292 83 233

Bezoek het profiel van Elise Koebrugge op LinkedinBezoek het profiel van Elise Koebrugge op Linkedin


Nick van Staveren, Recruiter Logistiek (Schiphol)

E-mailadres: nick@kootprofessionals.nl

Vast nummer: 020 - 767 05 75

Mobiel nummer: 06 - 114 98 759

Bezoek het profiel van Nick van Staveren op LinkedinBezoek het profiel van Nick van Staveren op Linkedin


Youri Tigchelaar, Business Unit Manager Overheid (Rotterdam / Schiphol)

E-mailadres: youri@kootprofessionals.nl

Vast nummer: 010 - 767 05 75

Mobiel nummer: 06 - 541 126 80

Bezoek het profiel van Youri Tigchelaar op LinkedinBezoek het profiel van Youri Tigchelaar op Linkedin


Sylvana Verweijen, Senior Recruiter Overheid (Rotterdam)

E-mailadres: sylvana@kootprofessionals.nl

Vast nummer: 010 - 767 05 75

Mobiel nummer: 06 - 153 722 18

Bezoek het profiel van Sylvana Verweijen op LinkedinBezoek het profiel van Sylvana Verweijen op Linkedin


Harm van Haren, Accountmanager Overheid (Rotterdam)

E-mailadres: harm@kootprofessionals.nl

Vast nummer: 010 - 767 05 75

Mobiel nummer: 06 - 152 00 804

Bezoek het profiel van Harm van Haren op LinkedinBezoek het profiel van Harm van Haren op Linkedin


Inge van de Water, Accountmanager Overheid (Rotterdam)

E-mailadres: inge@kootprofessionals.nl

Vast nummer: 010 - 767 05 75

Mobiel nummer: 06 - 114 110 05

Bezoek het profiel van Inge van de Water op LinkedinBezoek het profiel van Inge van de Water op Linkedin


Chayenne de Jager, Recruiter Overheid (Rotterdam)

E-mailadres: chayenne@kootprofessionals.nl

Vast nummer: 010 - 767 05 75

Mobiel nummer: 06 - 295 72 717

Bezoek het profiel van Chayenne de Jager op LinkedinBezoek het profiel van Chayenne de Jager op Linkedin


Saskia van der Ruit, Administratief Medewerker Overheid (Rotterdam)

E-mailadres: saskia@kootprofessionals.nl

Vast nummer: 010 - 767 05 75

Bezoek het profiel van Saskia van der Ruit op LinkedinBezoek het profiel van Saskia van der Ruit op Linkedin


Aysenur Yagenir, Stagiair Overheid HBO HRM (Rotterdam)

E-mailadres: stagefinancieel@kootprofessionals.nl

Vast nummer: 010 - 767 05 75

Bezoek het profiel van Aysenur Yagenir op LinkedinBezoek het profiel van Aysenur Yagenir op Linkedin


Raphael van Ballegooijen, Business Unit Manager Techniek (Rotterdam)

E-mailadres: raphael@kootprofessionals.nl

Vast nummer: 010 - 767 05 75

Mobiel nummer: 06 - 214 282 07

Bezoek het profiel van Raphael van Ballegooijen op LinkedinBezoek het profiel van Raphael van Ballegooijen op Linkedin


Ingmar de Jong, Accountmanager Techniek (Rotterdam)

E-mailadres: ingmar@kootprofessionals.nl

Vast nummer: 010 - 767 05 75

Mobiel nummer: 06 - 116 879 77

Bezoek het profiel van Ingmar de Jong op LinkedinBezoek het profiel van Ingmar de Jong op Linkedin


Marco Blokmaker, Senior Accountmanager Techniek (Rotterdam)

E-mailadres: marco.blokmaker@kootprofessionals.nl

Vast nummer: 010 - 767 05 75

Mobiel nummer: 06 - 541 140 06

Bezoek het profiel van Marco Blokmaker op LinkedinBezoek het profiel van Marco Blokmaker op Linkedin


Abdiwaasa Shariif, Junior Recruiter Techniek (Rotterdam)

E-mailadres: abdiwaasa@kootprofessionals.nl

Vast nummer: 010 - 767 05 75

Bezoek het profiel van Abdiwaasa Shariif op LinkedinBezoek het profiel van Abdiwaasa Shariif op Linkedin


Iman Ahajjam, Stagiaire Techniek & Financieel HBO MER (Rotterdam)

E-mailadres: stagetechniek@kootprofessionals.nl

Vast nummer: 010 - 767 05 75

Bezoek het profiel van Iman Ahajjam op LinkedinBezoek het profiel van Iman Ahajjam op Linkedin


Marco van Kooten, Algemeen Directeur

E-mailadres: marco@kootprofessionals.nl

Vast nummer: 010 - 767 05 75

Mobiel nummer: 06 - 274 333 43

Bezoek het profiel van Marco van Kooten op LinkedinBezoek het profiel van Marco van Kooten op Linkedin


Sylvia van Kooten, Operationeel Directeur

E-mailadres: sylvia@kootprofessionals.nl

Vast nummer: 010 - 767 05 75

Mobiel nummer: 06 - 391 424 07

Bezoek het profiel van Sylvia van Kooten op LinkedinBezoek het profiel van Sylvia van Kooten op Linkedin


Serge van Houten, Financieel Directeur

E-mailadres: serge@kootprofessionals.nl

Vast nummer: 010 - 767 05 75

Mobiel nummer: 06 - 251 819 70

Bezoek het profiel van Serge van Houten op LinkedinBezoek het profiel van Serge van Houten op Linkedin


Wilma Hol-Blommers, Financieel Medewerker

E-mailadres: wilma@kootprofessionals.nl

Vast nummer: 010 - 767 05 75

Bezoek het profiel van Wilma Hol-Blommers op LinkedinBezoek het profiel van Wilma Hol-Blommers op Linkedin


Remco van der Pluijm, Online Marketeer

E-mailadres: remco@kootprofessionals.nl

Vast nummer: 010 - 767 05 75

Mobiel nummer: 06 - 515 311 12

Bezoek het profiel van Remco van der Pluijm op LinkedinBezoek het profiel van Remco van der Pluijm op Linkedin


KOOTprofessionals Rotterdam

K.P. van der Mandelelaan 82, 3062 MB Rotterdam

Grotere kaart weergeven
 

KOOTprofessionals Schiphol-Rijk

Koolhovenlaan 100, 1119 NH Schiphol-Rijk

Grotere kaart weergeven
Gerealiseerd door Moodles