Léoni van Nierop, Business Unit Manager Logistiek

E-mailadres: leoni@kootprofessionals.nl

Vast nummer: 010 - 767 05 75

Mobiel nummer: 06 - 502 538 98

Bezoek het profiel van Léoni van Nierop op LinkedinBezoek het profiel van Léoni van Nierop op Linkedin


Jeroen de Wit, Senior Accountmanager Logistiek

E-mailadres: jeroen@kootprofessionals.nl

Vast nummer: 010 - 767 05 75

Mobiel nummer: 06 - 276 176 80

Bezoek het profiel van Jeroen de Wit op LinkedinBezoek het profiel van Jeroen de Wit op Linkedin


Frank Pikart-van den Heuvel, Senior Accountmanager Logistiek

E-mailadres: frank@kootprofessionals.nl

Vast nummer: 010 - 767 05 75

Mobiel nummer: 06 - 511 307 69

Bezoek het profiel van Frank Pikart-van den Heuvel op LinkedinBezoek het profiel van Frank Pikart-van den Heuvel op Linkedin


Anouk van Nierop, Office Manager / Junior Recruiter Logistiek

E-mailadres: anouk@kootprofessionals.nl

Vast nummer: 010 - 767 05 75

Mobiel nummer: 06 - 504 374 11

Bezoek het profiel van Anouk van Nierop op LinkedinBezoek het profiel van Anouk van Nierop op Linkedin


Elise Koebrugge, Accountmanager Logistiek (regio Schiphol)

E-mailadres: elise@kootprofessionals.nl

Vast nummer: 010 - 767 05 75

Mobiel nummer: 06 - 292 83 233

Bezoek het profiel van Elise Koebrugge op LinkedinBezoek het profiel van Elise Koebrugge op Linkedin


Mike Jansen, Business Unit Manager Techniek

E-mailadres: mike@kootprofessionals.nl

Vast nummer: 010 - 767 05 75

Mobiel nummer: 06-541 14 006

Bezoek het profiel van Mike Jansen op LinkedinBezoek het profiel van Mike Jansen op Linkedin


Marloes van de Pol, Accountmanager / Recruiter Techniek

E-mailadres: marloes@kootprofessionals.nl

Vast nummer: 010 - 767 05 75

Mobiel nummer: 06 - 251 947 20

Bezoek het profiel van Marloes van de Pol op LinkedinBezoek het profiel van Marloes van de Pol op Linkedin


Sylvana Verweijen, Business Unit Manager Sociale Zekerheid

E-mailadres: sylvana@kootprofessionals.nl

Vast nummer: 010 - 767 05 75

Mobiel nummer: 06 - 153 722 18

Bezoek het profiel van Sylvana Verweijen op LinkedinBezoek het profiel van Sylvana Verweijen op Linkedin


Sylvia van Kooten, Senior Recruiter Sociale Zekerheid

E-mailadres: sylvia@kootprofessionals.nl

Vast nummer: 010 - 767 05 75

Mobiel nummer: 06 - 391 424 07

Bezoek het profiel van Sylvia van Kooten op LinkedinBezoek het profiel van Sylvia van Kooten op Linkedin


Nadiah Hatuluwaja, Accountmanager Sociale Zekerheid

E-mailadres: nadiah@kootprofessionals.nl

Vast nummer: 010-7670575

Mobiel nummer: 06 - 114 11 005

Bezoek het profiel van Nadiah Hatuluwaja op LinkedinBezoek het profiel van Nadiah Hatuluwaja op Linkedin


Rebecca Lagendijk, Accountmanager Sociale Zekerheid

E-mailadres: rebecca@kootprofessionals.nl

Vast nummer: 010 - 767 05 75

Mobiel nummer: 06 - 152 00 804

Bezoek het profiel van Rebecca Lagendijk op LinkedinBezoek het profiel van Rebecca Lagendijk op Linkedin


Saskia van der Ruit, Administratief Medewerker

E-mailadres: saskia@kootprofessionals.nl

Vast nummer: 010 - 767 05 75

Bezoek het profiel van Saskia van der Ruit op LinkedinBezoek het profiel van Saskia van der Ruit op Linkedin


Leon Bot, Business Unit Manager Financieel

E-mailadres: leon@kootprofessionals.nl

Vast nummer: 010-767 05 75

Mobiel nummer: 06-154 868 40

Bezoek het profiel van Leon Bot op LinkedinBezoek het profiel van Leon Bot op Linkedin


Marc de Goeij, Recruiter Financieel

E-mailadres: marc@kootprofessionals.nl

Vast nummer: 010 - 767 05 75

Mobiel nummer: 06 - 154 787 91

Bezoek het profiel van Marc de Goeij op LinkedinBezoek het profiel van Marc de Goeij op Linkedin


Yoël van Dalen, Stagiair HBO Commerciële Economie

E-mailadres: yoel@kootprofessionals.nl

Vast nummer: 010 - 767 05 75

Bezoek het profiel van Yoël van Dalen op LinkedinBezoek het profiel van Yoël van Dalen op Linkedin



Serge van Houten, Financieel Directeur

E-mailadres: serge@kootprofessionals.nl

Vast nummer: 010 - 767 05 75

Mobiel nummer: 06 - 251 819 70

Bezoek het profiel van Serge van Houten op LinkedinBezoek het profiel van Serge van Houten op Linkedin


Wilma Hol-Blommers, Financieel Medewerker

E-mailadres: wilma@kootprofessionals.nl

Vast nummer: 010 - 767 05 75

Bezoek het profiel van Wilma Hol-Blommers op LinkedinBezoek het profiel van Wilma Hol-Blommers op Linkedin


Remco van der Pluijm, Online Marketeer (interim)

E-mailadres: remco@kootprofessionals.nl

Vast nummer: 010 - 767 05 75

Mobiel nummer: 06 - 515 311 12

Bezoek het profiel van Remco van der Pluijm op LinkedinBezoek het profiel van Remco van der Pluijm op Linkedin


Gerealiseerd door Moodles