Richie Basoski, Accountmanager Financieel

E-mailadres: richie@kootprofessionals.nl

Vast nummer: 010 - 767 05 75

Mobiel nummer: 06 - 251 94 720

Bezoek het profiel van Richie Basoski op LinkedinBezoek het profiel van Richie Basoski op Linkedin


Marc de Goeij, Recruiter Financieel

E-mailadres: marc@kootprofessionals.nl

Vast nummer: 010 - 767 05 75

Mobiel nummer: 06 - 154 787 91

Bezoek het profiel van Marc de Goeij op LinkedinBezoek het profiel van Marc de Goeij op Linkedin


Jeroen de Wit, Business Unit Manager Logistiek

E-mailadres: jeroen@kootprofessionals.nl

Vast nummer: 010 - 767 05 75

Mobiel nummer: 06 - 276 176 80

Bezoek het profiel van Jeroen de Wit op LinkedinBezoek het profiel van Jeroen de Wit op Linkedin


Nick ter Welle, Accountmanager Logistiek

E-mailadres: nick.ter.welle@kootprofessionals.nl

Vast nummer: 010 - 767 05 75

Mobiel nummer: 06 - 252 645 03

Bezoek het profiel van Nick ter Welle op LinkedinBezoek het profiel van Nick ter Welle op Linkedin


Anouk Klein - van Nierop, Recruiter Logistiek

E-mailadres: anouk@kootprofessionals.nl

Vast nummer: 010 - 767 05 75

Mobiel nummer: 06 - 504 374 11

Bezoek het profiel van Anouk Klein - van Nierop op LinkedinBezoek het profiel van Anouk Klein - van Nierop op Linkedin


Inge van de Water, Accountmanager Overheid

E-mailadres: inge@kootprofessionals.nl

Vast nummer: 010 - 767 05 75

Mobiel nummer: 06 - 114 110 05

Bezoek het profiel van Inge van de Water op LinkedinBezoek het profiel van Inge van de Water op Linkedin


Chayenne de Jager, Recruiter Overheid

E-mailadres: chayenne@kootprofessionals.nl

Vast nummer: 010 - 767 05 75

Mobiel nummer: 06 - 295 72 717

Bezoek het profiel van Chayenne de Jager op LinkedinBezoek het profiel van Chayenne de Jager op Linkedin


Marco Blokmaker, Senior Accountmanager Techniek

E-mailadres: marco.blokmaker@kootprofessionals.nl

Vast nummer: 010 - 767 05 75

Mobiel nummer: 06 - 541 140 06

Bezoek het profiel van Marco Blokmaker op LinkedinBezoek het profiel van Marco Blokmaker op Linkedin


Alexandra Broersen, Junior Accountmanager Techniek

E-mailadres: alexandra@kootprofessionals.nl

Vast nummer: 010 - 767 05 75

Mobiel nummer: 06 - 116 879 77

Bezoek het profiel van Alexandra Broersen op LinkedinBezoek het profiel van Alexandra Broersen op Linkedin


Léoni van Nierop, Directeur

E-mailadres: leoni@kootprofessionals.nl

Vast nummer: 010 - 767 05 75

Mobiel nummer: 06 - 502 538 98

Bezoek het profiel van Léoni van Nierop op LinkedinBezoek het profiel van Léoni van Nierop op Linkedin


Serge van Houten, Financieel Directeur

E-mailadres: serge@kootprofessionals.nl

Vast nummer: 010 - 767 05 75

Mobiel nummer: 06 - 251 819 70

Bezoek het profiel van Serge van Houten op LinkedinBezoek het profiel van Serge van Houten op Linkedin


Manon Hollemans, Office Manager / Financieel Medewerker

E-mailadres: manon@kootprofessionals.nl

Vast nummer: 010 - 767 05 75

Bezoek het profiel van Manon Hollemans op LinkedinBezoek het profiel van Manon Hollemans op Linkedin

KOOTprofessionals Rotterdam

K.P. van der Mandelelaan 82, 3062 MB Rotterdam

Grotere kaart weergeven
Gerealiseerd door Moodles