Leon Bot, Business Unit Manager Financieel

E-mailadres: leon@kootprofessionals.nl

Vast nummer: 010 - 767 05 75

Mobiel nummer: 06 - 154 868 40

Bezoek het profiel van Leon Bot op LinkedinBezoek het profiel van Leon Bot op Linkedin


Marc de Goeij, Recruiter Financieel

E-mailadres: marc@kootprofessionals.nl

Vast nummer: 010 - 767 05 75

Mobiel nummer: 06 - 154 787 91

Bezoek het profiel van Marc de Goeij op LinkedinBezoek het profiel van Marc de Goeij op Linkedin


Richie Basoski, Accountmanager Financieel

E-mailadres: richie@kootprofessionals.nl

Vast nummer: 010 - 767 05 75

Mobiel nummer: 06 - 251 94 720

Bezoek het profiel van Richie Basoski op LinkedinBezoek het profiel van Richie Basoski op Linkedin


Yoël van Dalen, Junior Accountmanager Financieel

E-mailadres: yoel@kootprofessionals.nl

Vast nummer: 010 - 767 05 75

Mobiel nummer: 06 - 155 72 113

Bezoek het profiel van Yoël van Dalen op LinkedinBezoek het profiel van Yoël van Dalen op Linkedin


Vural Karabulut, Business Unit Manager Financieel (Schiphol)

E-mailadres: vural@kootprofessionals.nl

Vast nummer: 020 - 767 05 75

Mobiel nummer: 06 - 557 05 109

Bezoek het profiel van Vural Karabulut op LinkedinBezoek het profiel van Vural Karabulut op Linkedin


Léoni van Nierop, Business Unit Manager Logistiek

E-mailadres: leoni@kootprofessionals.nl

Vast nummer: 010 - 767 05 75

Mobiel nummer: 06 - 502 538 98

Bezoek het profiel van Léoni van Nierop op LinkedinBezoek het profiel van Léoni van Nierop op Linkedin


Jeroen de Wit, Senior Accountmanager Logistiek

E-mailadres: jeroen@kootprofessionals.nl

Vast nummer: 010 - 767 05 75

Mobiel nummer: 06 - 276 176 80

Bezoek het profiel van Jeroen de Wit op LinkedinBezoek het profiel van Jeroen de Wit op Linkedin


Anouk van Nierop, Office Manager / Recruiter Logistiek

E-mailadres: anouk@kootprofessionals.nl

Vast nummer: 010 - 767 05 75

Mobiel nummer: 06 - 504 374 11

Bezoek het profiel van Anouk van Nierop op LinkedinBezoek het profiel van Anouk van Nierop op Linkedin


Frank Pikart-van den Heuvel, Senior Accountmanager Logistiek

E-mailadres: frank@kootprofessionals.nl

Vast nummer: 010 - 767 05 75

Mobiel nummer: 06 - 511 307 69

Bezoek het profiel van Frank Pikart-van den Heuvel op LinkedinBezoek het profiel van Frank Pikart-van den Heuvel op Linkedin


Mike van Pelt, Junior Recruiter Logistiek

E-mailadres: mike.vp@kootprofessionals.nl

Vast nummer: 010 - 767 05 75

Bezoek het profiel van Mike van Pelt op LinkedinBezoek het profiel van Mike van Pelt op Linkedin


Elise Koebrugge, Accountmanager Logistiek (Schiphol)

E-mailadres: elise@kootprofessionals.nl

Vast nummer: 020 - 767 05 75

Mobiel nummer: 06 - 292 83 233

Bezoek het profiel van Elise Koebrugge op LinkedinBezoek het profiel van Elise Koebrugge op Linkedin


Nick van Staveren, Recruiter Logistiek (Schiphol)

E-mailadres: nick@kootprofessionals.nl

Vast nummer: 020 - 767 05 75

Mobiel nummer: 06 - 114 98 759

Bezoek het profiel van Nick van Staveren op LinkedinBezoek het profiel van Nick van Staveren op Linkedin


Sylvana Verweijen, Business Unit Manager Sociale Zekerheid

E-mailadres: sylvana@kootprofessionals.nl

Vast nummer: 010 - 767 05 75

Mobiel nummer: 06 - 153 722 18

Bezoek het profiel van Sylvana Verweijen op LinkedinBezoek het profiel van Sylvana Verweijen op Linkedin


Nadiah Hatuluwaja, Accountmanager Sociale Zekerheid

E-mailadres: nadiah@kootprofessionals.nl

Vast nummer: 010 - 767 05 75

Mobiel nummer: 06 - 114 11 005

Bezoek het profiel van Nadiah Hatuluwaja op LinkedinBezoek het profiel van Nadiah Hatuluwaja op Linkedin


Rebecca Lagendijk, Accountmanager Sociale Zekerheid

E-mailadres: rebecca@kootprofessionals.nl

Vast nummer: 010 - 767 05 75

Mobiel nummer: 06 - 152 00 804

Bezoek het profiel van Rebecca Lagendijk op LinkedinBezoek het profiel van Rebecca Lagendijk op Linkedin


Saskia van der Ruit, Administratief Medewerker Sociale Zekerheid

E-mailadres: saskia@kootprofessionals.nl

Vast nummer: 010 - 767 05 75

Bezoek het profiel van Saskia van der Ruit op LinkedinBezoek het profiel van Saskia van der Ruit op Linkedin


Chayenne de Jager, Recruiter Sociale Zekerheid

E-mailadres: chayenne@kootprofessionals.nl

Vast nummer: 010 - 767 05 75

Mobiel nummer: 06 - 295 72 717

Bezoek het profiel van Chayenne de Jager op LinkedinBezoek het profiel van Chayenne de Jager op Linkedin


Maitrie Bachasingh, Stagiair Sociale Zekerheid (HBO Human Resource Management)

E-mailadres: stagiair-sociaal@kootprofessionals.nl

Vast nummer: 010 - 767 05 75

Bezoek het profiel van Maitrie Bachasingh op LinkedinBezoek het profiel van Maitrie Bachasingh op Linkedin


Naima van den Ende, Business Unit Manager Techniek

E-mailadres: naima@kootprofessionals.nl

Vast nummer: 010 - 767 05 75

Mobiel nummer: 06 - 113 694 28

Bezoek het profiel van Naima van den Ende op LinkedinBezoek het profiel van Naima van den Ende op Linkedin


Ingmar de Jong, Accountmanager Techniek

E-mailadres: ingmar@kootprofessionals.nl

Vast nummer: 010 - 767 05 75

Mobiel nummer: 06 - 116 879 77

Bezoek het profiel van Ingmar de Jong op LinkedinBezoek het profiel van Ingmar de Jong op Linkedin


Marco Blokmaker, Senior Accountmanager Techniek

E-mailadres: marco.blokmaker@kootprofessionals.nl

Vast nummer: 010 - 767 05 75

Mobiel nummer: 06 - 541 140 06

Bezoek het profiel van Marco Blokmaker op LinkedinBezoek het profiel van Marco Blokmaker op Linkedin


Abdiwaasa Shariif, Stagiair Techniek (HBO Commerciële Economie)

E-mailadres: abdiwaasa@kootprofessionals.nl

Vast nummer: 010 - 767 05 75

Bezoek het profiel van Abdiwaasa Shariif op LinkedinBezoek het profiel van Abdiwaasa Shariif op Linkedin


Julian Keizerwaard, Stagiair Techniek (HBO International Small Business)

E-mailadres: julian@kootprofessionals.nl

Vast nummer: 010 - 767 05 75

Bezoek het profiel van Julian Keizerwaard op LinkedinBezoek het profiel van Julian Keizerwaard op Linkedin


Marco van Kooten, Algemeen Directeur

E-mailadres: marco@kootprofessionals.nl

Vast nummer: 010 - 767 05 75

Mobiel nummer: 06 - 274 333 43

Bezoek het profiel van Marco van Kooten op LinkedinBezoek het profiel van Marco van Kooten op Linkedin


Sylvia van Kooten, Operationeel Directeur

E-mailadres: sylvia@kootprofessionals.nl

Vast nummer: 010 - 767 05 75

Mobiel nummer: 06 - 391 424 07

Bezoek het profiel van Sylvia van Kooten op LinkedinBezoek het profiel van Sylvia van Kooten op Linkedin


Serge van Houten, Financieel Directeur

E-mailadres: serge@kootprofessionals.nl

Vast nummer: 010 - 767 05 75

Mobiel nummer: 06 - 251 819 70

Bezoek het profiel van Serge van Houten op LinkedinBezoek het profiel van Serge van Houten op Linkedin


Wilma Hol-Blommers, Financieel Medewerker

E-mailadres: wilma@kootprofessionals.nl

Vast nummer: 010 - 767 05 75

Bezoek het profiel van Wilma Hol-Blommers op LinkedinBezoek het profiel van Wilma Hol-Blommers op Linkedin


Remco van der Pluijm, Online Marketeer

E-mailadres: remco@kootprofessionals.nl

Vast nummer: 010 - 767 05 75

Mobiel nummer: 06 - 515 311 12

Bezoek het profiel van Remco van der Pluijm op LinkedinBezoek het profiel van Remco van der Pluijm op Linkedin


KOOTprofessionals Rotterdam

K.P. van der Mandelelaan 82, 3062 MB Rotterdam

Grotere kaart weergeven
 

KOOTprofessionals Schiphol-Rijk

Koolhovenlaan 100, 1119 NH Schiphol-Rijk

Grotere kaart weergeven
Gerealiseerd door Moodles